Ski areál Kořenov - Rejdice

GSM: +420 602 377 428
E-mail: hory@rejdice.cz
Web: www.rejdice.cz, www.skiregion.cz

snowboardová dráha u rampa slalomová trať lyžařská škola lyžařská škola půjčovna lyží skiservis parkoviště občerstvení občerstvení umělé zasněžování technická úprava svahu noční lyžování skibus

Lyžařský areál Kořenov – Rejdice se nachází na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Oblast nabízí vynikající podmínky jak pro sjezdové, tak pro běžecké lyžování.

Sjezdové lyžování

Široká a téměř kilometr dlouhá sjezdovka nabízí kvalitní lyžování pro všechny. Dva vleky a jedna dvousedačková lanovka zase zajišťují plynulé odbavování návštěvníků bez front a čekání. V Rejdicích nedochází ani k nebezpečnému střetu se snowboardisty, protože ti mají vyhrazený  Extra Park a po sjezdovce téměř nejezdí. Lyžaři mohou také využít služeb půjčovny lyžařského vybavení a lyžařské školy.

Noční lyžování

Rejdice nabízí i kompletní osvětlení všech sjezdovek a Extra Parku. Ve večerních hodinách můžete využít čerstvě upravené svahy, které jsou osvětlené po celé své délce.

Snowboarding

Rejdice patří k zimním střediskům, které podporují a samy se aktivně podílejí na rozvoji snowboardingu. Rejdický park vždy patřil k největším a nejlepším u nás včetně Extra Parku. Jedná se o jedinečný projekt v ČR v jehož rámci mají snowboardisté k dispozici 20 překážek a vlastní svah. Překážky jsou rozděleny do tří stupňů obtížnosti, takže nabízejí možnost vybití pro zkušené ridery i pro začátečníky.

Běžecké lyžování

Okolní Rejdic nabízí stejně jako celé Jizerské hory skvělé podmínky pro běžecké lyžování. Přímo v nejbližším okolí Rejdic jsou tři oficiální kvalitně upravované běžecké stopy. Je možné také napojení na Jizerskohorskou magistrálu, Polubný, Jizerku, Josefův Důl, Bedřichov nebo z Rejdic přes Paseky nad Jizerou na běžkařské terény Harrachov – Čertova hora a na Ručičky popř. do Rokytnice nad Jizerou, Dvoračky a dále.

Další služby

půjčovna sportovního vybavení
lyžařská škola
parkování nad horní stanicí lanovky

Aktuální informace z lyžařského střediska

Webkamera z lyžařského hlediska

Mapa lyžařského střediska

Prosinec - Duben všechny dny v týdnu 9:00 - 16:30
Začátek a konec lyžařské sezóny závisí na počasí.

Lyžařské areály

Dvousedačková lanovka: 1