Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Chata Muhu

Jizerské hory

Jindřichov 20, 466 02

Telefon: +420 773 966 933
GSM: +420 775 665 095
E-mail: chatamuhu@email.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 60
Celkový počet pokojů: 18
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC společná koupelna TV ve společenské místnosti WiFi konferenční místnost gril, ohniště vybavení pro školení dětské hřiště / dětský koutek parkoviště parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze konferenční služby

Chata Muhu nabízí ubytování v regionu Jizerské hory, v obci Jindřichov, asi 3 km od města Jablonec nad Nisou směrem na Tanvald.

Chata muhu je přístupná pro osobní auta i autobusy, a to po celý rok. Do Jindřichova vede též linka MHD č.5 z Jablonce nad Nisou.

Chata Muhu - ubytování:

Šest dvoulůžkových pokojů má vlastní sociální zařízení. Tři pokoje mají umyvadlo. Ostatní pokoje mají společné sprchy a WC na chodbě.

Chata Muhu - stravování:

Hosté chaty Muhu mají možnost ubytování se snídaní,plnou penzí nebo polopenzí. V chatě je restaurace, bar, společenská místnost s TV a Wifi.

Chata Muhu - aktivity:

Jizerské hory jsou ideální pro zimní i letní rekreaci. V zimě se nabízí možnost sjezdového lyžování v nedalekých centrech Severák (1km), Bedřichov (8km) či Tanvaldský Špičák (8km). K dispozici je též dětská poma (např. pro školní zájezdy) cca 900 m od chaty. Přímo kolem chaty Muhu vede běžkařská stopa. V létě je okolní terén vhodný pro pěší turistiku i cykloturistiku, 1km od chaty Muhu se nachází přírodní koupaliště a 3km přehrada. V nedalekém Liberci lze navštívit ZOO a botanickou zahradu, či výlet např. na Ještěd, horu Kozákov nebo zámek Sychrov.

Školní pobyty:

Chata Muhu nabízí školní a zájmové pobyty pro předškolní děti, základní i střední školy. K dispozici je prostorná jídelna, herna, učebna, bar s možností uspořádat diskotéku, stolní tenis, čítárna, travnatá hřiště, ohniště a nedaleko lesní koupaliště. Ubytování je bezpalandové. Stravování zahrnuje plné penze, svačiny dopoledne i odpoledne a pitný režim. Turnusy nejsou podmínkou. 1 dospělý doprovod na 10 dětí má pobyt zdarma.


Školní pobyty

Chata Muhu nabízí školní a zájmové pobyty pro předškolní děti, základní i střední školy. K dispozici je prostorná jídelna, herna, učebna, bar s možností uspořádat diskotéku, stolní tenis, čítárna, travnatá hřiště, ohniště a nedaleko lesní koupaliště. Ubytování je bezpalandové. Stravování zahrnuje plné penze, svačiny dopoledne i odpoledne a pitný režim. Turnusy nejsou podmínkou. 1 dospělý doprovod na 10 dětí má pobyt zdarma. U akcí delších 5 a více dní a počtu 40 a více platících osob je v ceně i celodenní výlet do Liberce.

Příloha

Fotogalerie

Chata Muhu, autor: archiv Chata Muhu

Chata Muhu

 
Chata Muhu, autor: archiv Chata Muhu

Chata Muhu

 
Chata Muhu, autor: archiv Chata Muhu

Chata Muhu

 
Chata Muhu interiér, autor: archiv Chata Muhu

Chata Muhu interiér

 
Chata Muhu, autor: archiv Chata Muhu

Chata Muhu

 
Chata Muhu, autor: archiv Chata Muhu

Chata Muhu

 
 
 
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load