Ski areál Kamenec, Jablonec nad Jizerou

GSM: +420 737 222 456
E-mail: info@skikamenec.cz
Web: www.skikamenec.cz

snowboardová dráha lyžařská škola lyžařská škola půjčovna lyží skiservis parkoviště občerstvení občerstvení umělé zasněžování technická úprava svahu noční lyžování skibus areál vhodný pro děti

Ski areál Kamenec v Jablonci nad Jizerou leží v Krkonoších, zhruba 20 km od města Semily.

Ski areál Kamenec Vám v zimě nabídne:

Sjezdové lyžování:
  • Ski areál nabízí dva lyžařské vleky a tři sjezdové trati červené a modré obtížnosti, je zde jedinečná carvingová sjezdovka a také snowpark.
  • Večerní lyžování na 1,1 km dlouhé sjezdovce.
  • Měřená slalomová trať

Další služby:

• restaurace u dolní stanice vleku, včetně rychlého občerstvení
  • lyžařská škola, dětská lyžařská školka
  • půjčovna a základní servis
  • parkoviště přímo v areálu zdarma

Rodiče s dětmi mohou využít školku - nechat své děti hrát si pod dohledem kvalifikovaných instruktorů.

Do ski areálu jezdí skibusy z Turnova, Mladé Boleslavi a Prahy - Černého mostu, a to na denní i večerní lyžování.

Běžecké lyžování:
Od horní stanice vleku se lze pohodlně dostat na upravované tratě v areálu Šachty - Vysoké nad Jizerou.

Aktuální informace z lyžařského střediska

Lyžařské areály

Počet vleků / lanovek: 2/0