Český ráj

Počet 4 lůžkových: 2
Počet vícelůžkových: 1

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti WiFi gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení venkovní bazén sauna dětské hřiště / dětský koutek půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště
Doplňkové služby: snídaně polopenze praní, žehlení

Klidný penzion na rozhraní Českého ráje a Jizerských hor pod rozhlednou Kopanina.

V penzionu je k dispozici 23 lůžek v 7 podkrovních 2, 3, 4 a 5 lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením a TV.

V přízemí je restaurace s barem a krbem, kde lze posedět. Penzion nabízí točené pivo, limo a bohatý výběr vín. K zapůjčení jsou zde stolní hry a možnost si zahrát fotbálek.

K relaxaci je možné využít malé wellness s vířivou vanou a finskou saunou.

Objekt se nachází ve velké zahradě s venkovním zastřešeným bazénem. V letním období je k dispozici zastřešená terasa s posezením. Na zahradě je travnaté hřiště se sítí, stůl na stolní tenis, atrakce pro děti.

Hosté mohou využít vlastní parkoviště se zamykací bránou.

Uvnitř objektu se nekouří a důležitým rysem zdejší atmosféry je i noční klid nutný pro strávení klidné dovolené! Samozřejmě, v případě uzavřené společnosti a společenských akcích je vše věcí dohody.

Mimo sezónu nabízí penzion pobyty a akce, jak pro individuální, tak firemní klientelu.

V uvedených cenách je zahrnuta polopenze.

Tipy na léto:

• hrad Frýdštejn 1 km
  • rozhledna Kopanina kousek nad penzionem
  • Malá Skála, Panteon, Suché skály, pískovcové bludiště Kalich
  • bohaté možnosti jak pěší, tak cykloturistiky
  • v obci koupaliště a tenisové kurty
  • v Turnově (10 km) koupaliště Maškova zahrada

Tipy na zimu:

• areál Javorník se sjezdovkou a sedačkovou lanovkou, bobová dráha (14 km)
  • vlek "Poma" o délce 700 metrů v Rychnově (2 km), pozvolný svah vhodný pro rodiny s dětmi
  • běžecké terény přímo od chaty
  • Skiareál Ještěd 20 km a další možnosti v nedalekém okolí