Apartmány Bramborka

Celkový počet pokojů: 4
Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 4

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa sauna hřiště půjčovna sportovních potřeb parkoviště
Doplňkové služby: praní, žehlení

Chata Bramborka poskytuje ubytování v klidné části obce Janov nad Nisou zvané Velký Semerink, stranou od hlavní silnice vedoucí k lyžařskému areálu Severák. Janov nad Nisou leží v regionu Jizerské hory.

Chata Bramborka - Apartmány - ubytování:

V každém apartmánu je samostatná ložnice se dvěma lůžky, další lůžka jsou v obytné části s vybavenou kuchyňkou (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, toaster, příp. myčka). Součástí apartmánů je koupelna s WC, sprchou a umyvadlem. Využít můžete WiFi připojení, infrasaunu pro 2 osoby a elektrický sušák na lyžařskou obuv.

K dispozici je společenská místnost s biliárem a krbovými kamny, venkovní terasa, stolní tenis a hřiště na rekreační basketbal.

Pro každý apartmán je zajištěno 1 parkovací stání. Odklízení sněhu z příjezdové cesty je samozřejmě zajištěno.

Chata Bramborka - Apartmány - aktivity:

Chata Bramborka je zajímavá především díky tomu, že je nedaleko od lyžařského areálu Severák (popř. Bedřichov) a zároveň je z něj snadno dostupný Jablonec nad Nisou (Jablonecká přehrada, plavecký bazén a další sport, kultura, nákupy). 600 m od chaty je též bobová dráha určená veřejnosti.

Ceny dohodou.