Apartmány Martina

Počet 4 lůžkových: 1
Počet vícelůžkových: 1
Počet apartmá: 4

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa venkovní bazén parkoviště parkoviště

Apartmány Martina leží u řeky klidné části města Vrchlabí, v turistickém regionu Krkonoše. Apartmány jsou ideální pro rodiny s dětmi.

Apartmány Martina – ubytování:

Apartmány jsou koncipovány jako samostatné byty k pronájmu. K dispozici jsou 2 apartmány a 2  studia s celkovou kapacitou 14 lůžek.

APARTMÁN 6: pro 6 osob nabízí 2 ložnice, hala s TV+SAT, prostorná kuchyň s jídelnou (lednice, varná konvice, el. varná deska), sprchu, WC, letní terasu.

APARTMÁN 4B: pro 4 osoby nabízí balkon, 2 lůžkovou ložnici (možnost 1 přistýlky), obývací pokoj s dvojlůžkem a kuchyňským koutem, TV+SAT, sprchu, WC.

STUDIO 2M: pro 2 osoby v přízemí nabízí jednu místnost s kuchyňským koutem s lednicí, TV+SAT, sprchu, WC.

STUDIO 2V: pro 2 osoby nabízí jednu místnost s dvojlůžkem (možnost přistýlky), kuchyňský kout, TV+SAT, sprchu, WC, letní terasu.

Lyžařské vleky v okolí: Jankův kopec 200 m, Ski areál Kněžický Vrch 300 m, Ski areál Herlíkovice 3 km, Špindlerův Mlýn 15 km, Benecko 5 km.

Letní turistické cíle: Špindlerův Mlýn 15 km (letní bobová dráha), Pramen Labe, Kozí hřbety, Pláně, Černá hora (12 km), Dvůr Králové – Safari (28 km), Český ráj (30 km)

Apartmány Martina