Ski areál Horní Mísečky

Skiareál Horní Mísečky, autor: MELIDA, a.s.

Krkonoše

Horní Mísečky
Špindlerův Mlýn, 543 51

E-mail: infocentrum@skiareal.cz
Web: www.skiareal.cz

snowboardová dráha půjčovna lyží parkoviště občerstvení umělé zasněžování technická úprava svahu noční lyžování skibus areál vhodný pro děti

Středisko Horní Mísečky se rozkládá severně od obce Vítkovice, západně od Špindlerova Mlýna. Svou klidnou atmosférou je vhodné pro rodinnou rekreaci.

Areál Horní Mísečky nabízí nově vybudovanou čtyřsedačkovou lanovku, díky které se výrazně zkracuje doba odbavení z minulých let. A k dispozici jsou také tři další vleky ve spodní části sjezdovky. Zdejší mírná a široká sjezdovka je skvělá hlavně pro děti, začínající lyžaře a snowboardisty.

Další atrakcí Horních Míseček je samostatně stojící Burton snowpark. Nejrůznější zábavné prvky jsou v něm vymyšleny tak, aby uspokojily jak méně zkušené snowboardisty a lyžaře, tak i ty náročnější. Zhruba v polovině sjezdovky najdete občerstvení, u dolní stanice lanovky je potom půjčovna lyžařského vybavení (včetně vybavení na běžky) a GOPASS Tickets, samoobslužné pokladny na skipasy.

Běžecké tratě:
Horní Mísečky jsou oblíbeným výchozím místem na hřebenové túry. Nabízejí běžecké tratě v délce 50 km, které patří k nejlepším v České republice a jsou každodenně kvalitně upravované.

Aktuální informace+ webkamera z lyžařského střediska

Lyžařské areály

Čtyřsedačková lanovka: 1