Krkonoše

Počet 4 lůžkových: 3
Počet vícelůžkových: 2
Počet apartmá: 5

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi možnost vaření zahrada, terasa půjčovna lyží parkoviště

Apartmány Fišerovi nabízí kvalitní ubytování přímo v centru zimního střediska Vysoké nad Jizerou.

Pokoje jsou vybaveny vlastními koupelnami s toaletou, dále plně vybaveným kuchyňským koutem, kávovarem, LCD TV, WIFI zdarma.

Velký a luxusně zařízený apartmán, vhodný pro velkou rodinu, případně skupinku, a nebo jen dvojici, která si chce užít dokonalý pobyt a soukromí s moderním designem

Přehled apartmánů zde.

Na severní straně penzionu je volně přístupná letní terasa s výhledem na Krkonoše, kde si můžete vychutnat sklenku vína, odpolední kávu, nebo večer posedět s přáteli.

Sklepení slouží, jako stylová vinárna, kde si můžete posedět s přáteli u sklenky něčeho dobrého a navíc v nezvyklém, romantickém prostředí. Sklípek je zdarma k dispozici klientům penzionu a je bez obsluhy.

Parkování – čtyři garáže v přízemí penzionu. Z garáží se dostanete až do vašeho apartmánu.

V zimním období jsou v garážích instalovány stojany na lyže se sušáky na lyžařské boty a stojan pro drobný servis vlastních lyží.

V objektu se nekouří!

Krásné místo v prostředí západních Krkonoš je ideální pro turistiku, cykloturistiku a zimní sporty. Nádherná je také okolní příroda - ideální místo pro Váš odpočinek po celý rok.