Penzion Apartmán Janov

Počet 4 lůžkových: 1
Počet vícelůžkových: 1

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa půjčovna kol parkoviště parkoviště zvířata akceptována kreditní karty akceptovány

Nově vybudovaný penzion apartmánového typu v centru Jizerských hor v obci Janov nad Nisou.

Apartmán penzion nabízí moderně vybavené 1, 2 až 4 lůžkové apartmány. Všechny apartmány jsou vybavené moderním kuchyňským koutem s dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem, základním nádobím, jídelním stolem. Součástí každého apartmánu je koupelna s umyvadlem, sprchovým koutem a WC. Parkování přímo u apartmánu. Ideální pro rodinnou dovolenou po celý rok. V letním období možno využít venkovní bazén, zahradní gril a pískoviště pro nejmenší.

Apartmán se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerské hory v nadmořské výšce 600 m n. m. v blízkosti středisek zimních sportů Severák s sedmi lyžařskými vleky a Bedřichova s osvětlenými sjezdovkami a s umělým zasněžováním. Ideální poloha penzionu je pro běžkaře, neboť mohou využít Jizerskou magistrálu. Nástup pod Severákem na Hrabětické louce a v Bedřichově. Bezprostředně u penzionu jsou zastávky horských autobusů do ski středisek Bedřichov a Severák se zasněžovanými sjezdovkami.

Penzion nabízím tyto apartmány:
č.1) 4-lůžkový apartmán ve složení kuchyňka a 2 ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, předsíňkou;
č.2) 3-lůžkový apartmán s kuchyní, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, předsíňkou;
č.3) 4-lůžkový apartmán s kuchyní, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, předsíňkou;
č.4) 3-lůžkový apartmán vybavený kuchyní, ložnicí, koupelnou se sprchovým koutem a WC, předsíňkou;
č.5) 2-lůžkový pokoj apartmánového typu nadstandardně vybavený kuchyňským koutem společně s ložnicí, koupelnou se sprchovým koutem a WC, předsíňkou;
č.6) 2-lůžkový pokoj apartmánového typu nadstandardně vybavený kuchyňským koutem společně s ložnicí, koupelnou se sprchovým koutem a WC, předsíňkou;
č.7) 1/1 lůžkový pokoj apartmánového typu nadstandardně vybavený kuchyňským koutem společně s ložnicí, koupelnou se sprchovým koutem a WC, předsíňkou.

Apartmán penzion