Penzion Alpský dům

Počet 2 lůžkových: 4
Počet 4 lůžkových: 1
Počet apartmá: 3

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení venkovní bazén dětské hřiště / dětský koutek půjčovna sportovních potřeb parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze

Penzion Alpský dům poskytuje ubytování v centru obce Strážné, která je klidným horským střediskem ležícím 800 m n.m., ve střední části turistického regionu Krkonoše. Penzion ležící 6 km od Vrchlabí. Od penzionu je krásný výhled přes údolí do nedalekých Herlíkovic přímo na sjezdové tratě.

Penzion Alpský dům – ubytování:

V Alpském domě jsou velmi prostorné dvou a čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, WIFI, televizí a balkonem. Kapacita zařízení je 23 lůžek.

Penzion Alpský dům – další služby:

Mezi služby v letních měsících patří krytý bazén s možností využívat ho i za nepříznivého počasí, letní posezení v pergole ideální pro grilování, ale i větší akce jako je třeba rožnění selete pro 15 a více osob. V nabídce jsou pobyty jak se snídaní tak i s polopenzí, které se podávají ve společné jídelně. Parkování přímo u penzionu. Nedaleko penzionu je otevřeno několik restaurací.

V letním období je možnost využití tenisových kurtů, hřiště na minikopanou, vyjížďky na koních. Pro radost nejmenších je k dispozici krásné dětské hřiště. Strážné je ideálním východiskem pěší i cykloturistiky. Během letní sezony je ideálním výchozím místem jak pro pěší turistiku i cykloturistiku.

V zimním období – upravené běžecké tratě začínající ve Strážném jsou napojeny na Krkonošskou lyžařskou magistrálu, na které můžete obdivovat krásy místní přírody v délce téměř 70 km. Uprostřed obce jsou též k dispozici lyžařské vleky s upravenými sjezdovkami. Každý den je možno využít večerní lyžování na uměle osvětlených sjezdovkách. Hosté mohou využít služeb půjčovny lyží, lyžařské školy, snowtubing.

Stráženský minibus vás na požádání vyveze za menší poplatek až na hřebeny k Dvorské boudě a v zimě slouží jako skibus v obci Strážné. Pro návštěvu sousedního lyžařského areálu Herlíkovice – Bubákov je možno využít skibus Bubákov, který vás ochotně odveze a to zcela zdarma.