Hotel Diana, Harrachov

Počet 2 lůžkových: 1
Počet 3 lůžkových: 7
Počet 4 lůžkových: 1

pokoj s vanou / sprchou TV ve společenské místnosti konferenční místnost gril, ohniště vybavení pro školení taneční parket parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze

Hotel Diana v Harrachově patří mezi typické horské rodinné hotely. Byl postaven v místě, které svým návštěvníkům nabízí výhled na Krkonoše, relaxaci i široké možnosti aktivního odpočinku.

Leží ve výšce 650 m nad mořem, deset minut chůze z centra Harrachova, obklopen klidnou přírodou.

Ubytování nabízí hotel s polopenzí nebo plnou penzí, s celkovou kapacitou 29 lůžek s tímto složením: šest třílůžkových pokojů se sprchovým koutem a umyvadlem, jeden třílůžkový pokoj s přistýlkou, se sprchovým koutem a umyvadlem, jeden dvoulůžkový pokoj se sprchovým koutem a umyvadlem, jeden jednolůžkový pokoj se sprchovým koutem a umyvadlem, jeden čtyřlůžkový s možností jedné přistýlky, se sprchovým koutem a umyvadlem. Společná WC jsou umístěna přímo na patře.

Hotel má vlastní stylovou restauraci, kde lze v zimních měsících využívat příjemné posezení u krbu s domácí kuchyní, která je otevřena po celý rok.

V letních měsících nabízí okolní příroda vycházky pro pěší turisty i vhodné terény pro cykloturistiku, v zimě nabízí nedaleká lyžařská střediska své upravené sjezdovky, vleky i běžecké tratě, společně se svými službami, občerstvením, stravováním, lyžařskými školami a servisem sportovního vybavení. Kromě krásného prostředí a výhledu vám hotel nabízí příjemné posezení při každodenním grilování a táborácích se vším, co k tomu patří.