Informační středisko Jilemnice

Jilemnice, 514 01

E-mail: info@jilemnice.cz
Web: www.ic.mestojilemnice.cz

Informační středisko najdete v Jilemnici se nachází na rohu Masarykova náměstí v historické budově České spořitelny.

Jilemnické infocentrum patří mezi oficiálně označená informační centra České republiky, což zaručuje poskytování komplexních informačních služeb o všech službách souvisejících s cestovním ruchem.

Infocentrum nabízí informace o možnostech výletů po okolí, turistických trasách, cyklotrasách, zajímavostech, aktivitách, informace o kulturním a sportovním dění v Jilemnici a okolí a informace o ubytování, stravování, službách v cestovním ruchu.

Infocentrum dále zajišťuje předprodej vstupenek na kulturní, sportovní a společenské akce v Jilemnici a okolí, vyhledávání vlakových a autobusových spojení, kopírování, internet a další služby.

V zimní sezóně můžete na infocentru získat informace o aktuálním počasí a stavu sněhu, tras a sjezdovek v Krkonoších.

Na infocentru také můžete nakoupit propagační materiály a publikace o městě, upomínkové předměty, pohledy, turistické a tématické mapy, turistické průvodce Krkonoš i okolních oblastí, turistické známky či keramické a další suvenýry.

Informační centrum v Jilemnici zajišťuje prohlídky jilemnické radniční věže. Jsou zde k dispozici vstupenky a je zde možno domluvit průvodce.

Leden - Prosinec Po - Pá 9:00 - 12:00
So 9:00 - 12:00
O velkých letních prázdninách (červenec, srpen) je IC otevřené také v neděli od 9.00 do 12.00 hodin.

IC Jilemncie, autor: IC Jilemnice

IC Jilemncie