Informační centrum Vysoké nad Jizerou

Vysoké nad Jizerou, 512 11

E-mail: knihovna@vysokenadjizerou.cz
Web: www.info.vysokenadjizerou.cz

Infocentrum najdete v městské knihovně vedle základní školy.

Informační centrum Vysoké nad Jizerou poskytuje úplné informace z města Vysoké nad Jizerou a jeho okolí.

Veřejná knihovna a turistické infocentrum půjčuje knihy, časopisy, ostatní dokumenty. K dispozici je on-line katalog knih, připojení k internetu. Poskytuje BIS a MVS, kopírovací služby, fax, propagační materiály. Redakce městského zpravodaje. IC Krakonošova divadelního podzimu. Vedení recitačního kroužku a dětský koutek.

Leden - Prosinec Po - Pá 8:30 - 12:00
So 8:30 - 12:00
Ne - zavřeno
Informace k provozní době informačního centra na: https://info.vysokenadjizerou.cz/turisticke-infocentrum/