Informační centrum Stráž pod Ralskem

GSM: +0
E-mail: infocentrum@strazpr.cz
Web: http://www.strazpr.cz/

Informační centrum poskytuje informace o turistické nabídce města a okolí. Nachází se v centru města, na náměstí 5. května.

Turistické informační centrum bylo vybudováno v říjnu roce 2018 v prostorách městského muzea a nachází se přímo na náměstí.

V budově je zajištěn bezbariérový přístup a to i v expozici muzea až do prvního patra.

Informační centrum Vám nabídne potřebné informace o našem krásném a historicky zajímavém městě, jeho kulturním a přírodním dění a o všech místech, která stojí za to navštívit v nejbližším i vzdálenějším okolí.

Také poskytuje informace o možnostech ubytování, stravování, dopravě a dále co Vás bude zajímat a napadne.

Zakoupíte zde upomínkové předměty ale i turistický deníček, turistické vizitky, turistické známky či jízdní řády a také si zdarma můžete odnést propagační materiály města a přilehlých okolních měst včetně map.

Můžete využít zdarma veřejný internet.
Nabízíme také za poplatek
kopírování, skenování či laminaci Vašich dokumentů.

Ceník kopírovacích služeb:

Po - Pá 9:00 - 12:00