Informační centrum Jiřetín pod Jedlovou

GSM: +420 724 785 655
E-mail: info@jiretin.cz, info@tolstejnskepanstvi.cz
Web: www.jiretin.cz

Při návštěvě infocentra je možno nahlédnout do zrekonstruovaného podkroví a prohlédnout si minivýstavu o Tolštejnském panství.
Informačním středisko se nachází v samém v centru obce, které je mimo jiné též prohlášeno za městskou památkovou zónu.
Středisko nejenom podává informace o dění v našich obcích, ale lze v něm zakoupit kromě klasických upomínkových předmětů též regionální výrobky (sýry, pivo, …) a Vildovou medovinu.

Přejeme Vám příjemný pobyt zpestřený například hrou Vandrování po Tolštejnském panství (informace v IC)

Po - zavřeno
Út - Pá 9:00 - 11:30