Hotel Belmonte****

Počet 3 lůžkových: 3
Počet apartmá: 1

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket sauna parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována kreditní karty akceptovány trezor
Doplňkové služby: snídaně polopenze praní, žehlení masáže, rehabilitace směnárna

Hotel Belmonte nabízí ubytování v samém centru města Špindlerův Mlýn, v oblíbeném turistickém a lyžařském středisku regionu Krkonoše.

Hotel Belmonte je komfortní rodinný hotel se stylovou italskou pizzerií.

Součástí hotelu je sauna, letní zahrádka nebo zimní Apresski bar, 2 obchody, prádelna, směnárna, hotelové taxi.

Hotel Belmonte - ubytování:

Hotel Belmonte nabízí ubytování ve dvou až třílůžkových pokojích s nadstandartním vybavením (sprcha-WC, TV-SAT, minibar, safe, ISDN-telefon) a v luxusním apartmá (55m2). V objektu je možnost volného připojení k internetu.

Ceny za ubytování jsou se snídaní.

Hotel Belmonte - stravování:

V objektu hotelu je situována stylová restaurace-pizzeria a restaurace.

Parkování pro ubytované hosty je vyhrazeno u hotelu zdarma. Zastávka skibusu je vzdálená 150 m.