Jizerské hory

GSM: +420 723 290 246
E-mail: sdhcernaricka@atlas.cz
Web: www.cerna-ricka.cz

Ski areál Černá Říčka je součástí obce Desná, nachází se v nadmořské výšce 682 – 787 m.

Svou polohou a nadmořskou výškou nabízí ideální podmínky pro lyžování na přírodním sněhu. Terény jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, a také pro snowboarding.

Jsou zde sjezdové tratě různé obtížnosti, o celkové délce cca 2,4 km. (Délka červené sjezdovky - 1,2 km, modré 1,3 km.)

Hlavní červená sjezdovka je velmi kvalitně osvětlena a poskytuje tak bezpečné a pohodlné noční lyžování.

Ve středisku je rovněž dětský provazový vlek s lyžařskou a snowboardovou školou pro děti i pro dospělé. Pro vyznavače snowboardingu jsou zde budovány skoky, board slyding, atd.

V areálu najdete také půjčovnu lyžařského vybavení a snowboardů, servis s broušením hran, voskováním, seřizováním a dalšími službami.

Parkoviště v dolní stanici lyžařského vleku poskytuje dostatek parkovacích míst.

Běžecký areál Černá Říčka – 2,5 km dlouhý okruh.

Aktuality a novinky pro zimní sezonu 2019/2020 najdete zde

Prosinec - Březen všechny dny v týdnu 8:30 - 16:30
Otevírací doba závisí na sněhových podmínkách.

Lyžařské areály

Počet vleků / lanovek: 2