Informační centrum Podještědského muzea v Českém Dubu

GSM: +420 728 045 065
E-mail: muzeum@cdub.cz
Web: www.muzeumceskydub.cz

Pro Český Dub zajišťuje turistické informační služby Podještědské muzeum. Nachází se v areálu muzea v ulici Svobody č. p. 31 (za městským parkem).

Podještědské muzeum zajišťuje prodej vybraných turistických map a publikací, vážících se na oblast Podještědí, pohlednic, turistických vizitek a známek, sběratelských karet, magnetek a dalších tematických suvenýrů.

Prostřednictvím aktualizovaných informačních nástěnek a současně i zveřejněním na webových stránkách muzea, poskytuje též základní informace o dopravních spojích obsluhujících Český Dub, o možnostech stravování a ubytování v okolí a o kulturních a společenských akcích ve městě.

Formou obrazových upoutávek s doprovodnými texty nabízí též výletní tipy na zajímavá místa v okolí a zprostředkovává k volnému odběru letáčky, propagující kulturní, sportovní, zábavné a jiné turistické cíle v širším regionu.

Podještědské muzeum, autor: Informační centrum Český Dub

Podještědské muzeum