Relax hotel Bára ***

Celkový počet pokojů: 27
Druhy pokojů: 2 lůžkové, apartmá

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC společná koupelna TV na pokoji TV ve společenské místnosti konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket vnitřní bazen sauna dětské hřiště / dětský koutek hřiště půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována kreditní karty akceptovány
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze

Horský hotel Bára nabízí kvalitní ubytování v západní části regionu Krkonoše, nad nejvýše položenou obcí Benecko, na svahu hory Žalý. Z hotelu je překrásná vyhlídka na předhůří Krkonoš i na horu Kotel.

Hotel Bára – ubytování a wellness:

Relax hotel Bára*** nabízí sezónní ubytování v moderně vybavených dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV na pokojích a v apartmánech. Je to hotel rodinného typu, zaměřený na relaxační pobyty a pobyty rodin s dětmi.

Hotelové wellness se saunami a relaxační místností zpříjemní den po namáhavých túrách či lyžování. Je možné také využít uvolňující relaxační masáže, medové a čokoládové masáže.

Hotel Bára – stravování:

Restaurace s jedinečným dětským koutkem  umožní rodičům malých dětí v klidu vychutnat své jídlo, zatímco se ratolesti baví hrou. Vybavení dětskými jídelními židličkami je samozřejmostí. Mateřské centrum s lednicí, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí je otevřeno 24 h denně a umožní maminkám přípravu a uchování dětské stravy.

Hotel Bára – vybavení:

Před hotelem je velké dětské hřiště s houpačkami, trampolínou, prolézačkami a skluzavkou. Dále kuželky a venkovní bazén s opalovacími lehátky.

Hotelová terasa s obsluhou umožňuje při pěkném počasí vychutnat kávové speciality či další barové speciality a jídlo na čerstvém vzduchu a s uklidňujícím výhledem na dětské hřiště a bazén.

Hotel disponuje zrcadlovým sálem a školicí místností.

Hotel Bára – aktivity:

Hotel Bára se nachází pouhých 20 km od Špindlerova Mlýna, přesto však v klidu přírody. Jelikož hotel leží na závodních běžeckých trasách, je možno vyrážet na běžky přímo od hotelu. K hotelu patří také malý vlastní lyžařský vlek, který je v provozu pro skupiny od 8 osob. Dalších 10 vleků naleznete ve skiareálu Benecko 500 - 800 m od hotelu.

Hotel Bára je vybaven i pro velké skupinové pobyty a poskytuje nadstandardní ubytování též školám v přírodě a adaptačním a cyklistickým kurzům v období  jaro a léto, v zimě zde potom probíhají v některých termínech lyžařské výcviky.

Školní pobyty

Doprovod: zdarma 1 osoba na 10 dětí. Vhodné pro: předškolní děti, základní školy, střední školy. Svačiny dle dohody a věku dětí. Možnost lyžování: přímo u hotelu, další 200 - 500 m. Možnost koupání: 8 km. K dispozici venkovní víceúčelové hřiště, dětské hřiště, stolní tenis, šipky, stolní fotbálek, společenská místnost s malým parketem, pianino, video.

Firemní akce

Možnost uspořádání firemních akcí, seminářů a školení. Místnosti mají denní světlo, k dispozici bar se samostatnou obsluhou, parket a pianino. Dle požadavků klienta možnost uspořádání slavnostního rautu nebo grilování, možnost posezení na sluneční terase s obsluhou.

Kongresové vybavení

Technické vybavení: