Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hotel Jedlová

Hotel Jedlová, autor: Archiv hotelu Jedlová

Lužické hory a Žitavské hory

Jiřetín pod Jedlovou, 407 56

GSM: +420 775 379 046
E-mail: info@jedlova.cz
Web: www.jedlova.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 23
Celkový počet pokojů: 6

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC společná koupelna WiFi konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket dětské hřiště / dětský koutek hřiště půjčovna sportovních potřeb parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze

Hotel Jedlová poskytuje ubytování na samotném vrcholu hory Jedlová, v nadmořské výšce 774 m.n.m. Nachází se v nejsevernějším výběžku České republiky, na pomezí regionu Lužické hory a Národního parku Českosaské Švýcarsko.

Všechny pokoje hotelu Jedlová mají vlastní sociální zařízení. Pokud nás přijedete navštívit, můžete si vybrat jeden z 6 pokojů o celkové kapacitě 23 lůžek.

Okolí Jedlové hory je vhodné pro turistiku, cykloturistiku, horolezectví i houbaření. V zimních měsících lyžařský areál na Jedlové, největší v Lužických horách, nabízí 5 km tratí sjezdových a mnoho km tratí běžeckých.

Hotel Jedlová - stravování:

Restaurace má kapacitu 45 míst, v létě je otevřena zahrádka s výhledem na rozhlednu. Je možné zde uspořádat oslavy, svatby a jiné slavnosti.

Hotel Jedlová hora - zima:

Sportovní areál Jedlová pro zájemce o sjezdové lyžování nabízí dva vleky 1200 a 650 metrů. Pro  nejmenší je připravena lyžařská školička vybavená lanovým vlekem a spoustou krásných překážek. Pro příznivce klasického lyžování je upravován běžecký okruh dlouhý 750 metrů a tratě na klasiku 5 km. Možnost návštěvy blízkého Trixi-Parku se saunami, tobogány a vířivkami, vzdálený jen 15 km.

Hotel Jedlová hora - léto:

Sportovní areál Jedlová pro své návštěvníky nabízí půjčovnu skvělých koloběžek, které si na Jedlové půjčíte a pod Jedlovou vrátíte – tedy jen z kopce! Lanový park, ve kterém vyzkoušíte svou odvahu, opravdoví adrenaliňáci si s chutí sjedou downhillovou trať. A samozřejmě pro turisty a cyklisty je oblast Lužických hor a Českého Švýcarska opravdovou lahůdkou, do které se budete s radostí znovu a znovu vracet. Pokud by se Vám zdál návrat z výletu příliš náročný, je možnost využít nabídku sportbusu. Po dohodě pro vás přijede a naloží i s koly.

Příloha

Fotogalerie

Hotel Jedlová, autor: Archiv hotelu Jedlová

Hotel Jedlová

 
Hotel Jedlová, autor: Archiv hotelu Jedlová

Hotel Jedlová

 
 
 
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load