Lužické hory a Žitavské hory

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 23
Celkový počet pokojů: 6

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC společná koupelna WiFi konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket dětské hřiště / dětský koutek hřiště půjčovna sportovních potřeb parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze

Hotel Jedlová poskytuje ubytování na samotném vrcholu hory Jedlová, v nadmořské výšce 774 m.n.m. Nachází se v nejsevernějším výběžku České republiky, na pomezí regionu Lužické hory a Národního parku Českosaské Švýcarsko.

Všechny pokoje hotelu Jedlová mají vlastní sociální zařízení. Pokud nás přijedete navštívit, můžete si vybrat jeden z 6 pokojů o celkové kapacitě 23 lůžek.

Okolí Jedlové hory je vhodné pro turistiku, cykloturistiku, horolezectví i houbaření. V zimních měsících lyžařský areál na Jedlové, největší v Lužických horách, nabízí 5 km tratí sjezdových a mnoho km tratí běžeckých.

Hotel Jedlová - stravování:

Restaurace má kapacitu 45 míst, v létě je otevřena zahrádka s výhledem na rozhlednu. Je možné zde uspořádat oslavy, svatby a jiné slavnosti.

Hotel Jedlová hora - zima:

Sportovní areál Jedlová pro zájemce o sjezdové lyžování nabízí dva vleky 1200 a 650 metrů. Pro  nejmenší je připravena lyžařská školička vybavená lanovým vlekem a spoustou krásných překážek. Pro příznivce klasického lyžování je upravován běžecký okruh dlouhý 750 metrů a tratě na klasiku 5 km. Možnost návštěvy blízkého Trixi-Parku se saunami, tobogány a vířivkami, vzdálený jen 15 km.

Hotel Jedlová hora - léto:

Sportovní areál Jedlová pro své návštěvníky nabízí půjčovnu skvělých koloběžek, které si na Jedlové půjčíte a pod Jedlovou vrátíte – tedy jen z kopce! Lanový park, ve kterém vyzkoušíte svou odvahu, opravdoví adrenaliňáci si s chutí sjedou downhillovou trať. A samozřejmě pro turisty a cyklisty je oblast Lužických hor a Českého Švýcarska opravdovou lahůdkou, do které se budete s radostí znovu a znovu vracet. Pokud by se Vám zdál návrat z výletu příliš náročný, je možnost využít nabídku sportbusu. Po dohodě pro vás přijede a naloží i s koly.