Horský hotel Sport, Josefův Důl

Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 8

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti WiFi gril, ohniště zahrada, terasa sauna dětské hřiště / dětský koutek hřiště parkoviště trezor
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze

Horský hotel Sport se nachází v blízkosti Horního Maxova u silnice spojující Horní Maxov a Josefův Důl.

Nabízí ubytování v pokojích se sociálním zařízením, TV+SAT. Celková kapacita je 32 lůžek.

V objektu je restaurace, bar, veřejný telefon, letní terasa s grilem, venkovní hřiště, stolní tenis, šipky, petanque, úschovna lyží a kol. Uzamykatelné parkoviště u hotelu zdarma.

Horský hotel Sport si své hosty získává výbornou kuchyní. Ubytování je zpravidla snídaní, ale je možno objednat i obědy a večeře. Možná jsou i dietní a vegetariánská menu na objednávku.

Objekt je vhodný také pro konání různých akcí (svatby, školení, apod.).