Skiaréna Jizerky – Bedřichov

GSM: +420 603 781 848
E-mail: info@skibizu.cz
Web: www.skijizerky.cz

lyžařská škola lyžařská škola půjčovna lyží skiservis parkoviště občerstvení občerstvení umělé zasněžování technická úprava svahu noční lyžování skibus areál vhodný pro děti

Bedřichov je jedním z nejvýznamnějších středisek zimní i letní turistiky v Jizerských horách, díky klidnému prostředí je vhodný i pro rodinnou rekreaci. Je snadno dostupný městskou dopravou z Jablonce nad Nisou a Liberce.

VLEKY

Ve ski areálu na Bedřichově naleznete 6 lyžařských vleků a 1 pojezdový koberec. 2 vleky z tohoto počtu jsou kotvové a zbylé typu poma. Pro večerní lyžování se využívá poma na Malinovce. Přímo v centru ski areálu na Malinovce je též umístěn dětský vlek s odděleným prostorem pro výuku.

SJEZDOVKY

Ski areál Bedřichov nabízí lyžování na celkem 4 500 metrech sjezdovek. Jedná se o široké tratě střední a nízké obtížnosti.  Díky tomu jsou vhodné pro lyžařské vyžití rodin s dětmi. Sjezdové tratě jsou vybaveny systémem technického zasněžování. Večerní lyžování probíhá na 520 m dlouhé sjezdovce Malinovky.

Lyžařská škola, půjčovna a servis = SKI Bižu SPORT

Pobočku na Bedřichově naleznete vedle pokladen areálu v budově Malinovky.

V areálu je k dispozici uzavřený výukový prostor u dětského vleku na Malinovce. V ceně za výuku v lyžařské škole je zahrnuto jízdné na vlecích.

Doprava a parkování

Autem dojedete do ski areálu z Jablonce n. N. a z Liberce, parkoviště pro 50 automobilů u nástupu na vleky u Malinovky je bez poplatku. V blízkosti jsou i další, placená, parkoviště Maliník a Hřiště. Ski areál je dostupný autobusy MHD z Jablonce n. N. i z Liberce.

Běžecké tratě

Bedřichov nabízí možnosti nástupu na 80 km upravovaných běžeckých tratí Jizerské magistrály. Nástupními místy jsou běžecký stadion Bedřichov, Hrabětice - kaplička, sedlo Maliníku.

Prosinec - Březen všechny dny v týdnu 9:00 - 20:00
večerní lyžování 17.00–20.00 h