Pension Sněženka

Počet vícelůžkových: 4
Počet apartmá: 2

Cyklisté vítáni: ANO
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení sauna dětské hřiště / dětský koutek půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována kreditní karty akceptovány
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze

Pension Sněženka poskytuje ubytování v malebné obci Albrechtice, v regionu Jizerské hory. Nachází se pod známým lyžařským střediskem Špičák. Svou polohou a vybavením je vhodný pro rodiny s dětmi, ozdravné pobyty, školy v přírodě a lyžařské výcviky.

Pension leží 200 metrů od lyžařského areálu Tanvaldský Špičák. Velmi dobrou dostupnost po celý rok nabízí 50 metrů vzdálená vlaková zastávka a 100 metrů vzdálená zastávka autobusu a skibusu, v přímém sousedství je hlavní parkoviště celého areálu.

Pension Sněženka je vhodný pro ubytování jednotlivců, rodin s dětmi i větších skupin. Osvědčil se také jako skvělé místo pro pořádání škol v přírodě, lyžařských výcviků a ozdravných pobytů.

Pension má kapacitu 37 lůžek. Je možno si pronajmout i 2 apartmány. Nabízí také příjemnou restauraci, venkovní terasu, saunu, pláž u přilehlé horské říčky Kamenice, sportovní a dětské hřiště. Dále je k dipozici úschovna kol a lyží. Parkování je zajištěno v prostoru objektu.