Český ráj

E-mail: bazen-turnov@seznam.cz
Web: maskova-zahrada.cz/home/bazen-vysinka

Typ zařízení: krytý bazén
Vybavení: kabiny, převlékárny, sprchy, WC, občerstvení, restaurace, dětský koutek, plavčík

Plavecký bazén, který se nachází v sousedství Gymnázia v Turnově je vhodný zejména pro sportovní a rekreační plavce a pro výuku plavání.

Bazén má standardní vybavení - sociální zařízení, šatny, dozor plavčíka, možnost zapůjčení plavacích pomůcek.

Vzhledem k tomu, že bazén slouží také školám a organizacím, je třeba si otevírací hodiny pro veřejnost předem ověřit na www.maskova-zahrada.cz/home/bazen-vysinka

Rozměry: 16,67 m, čtyři plavecké dráhy.

Otevírací doba bazénu je proměnlivá, aktuální rozpis plavání pro veřejnost najdete vždy na webových stránkách: www.maskova-zahrada.cz/home/bazen-vysinka

Plné vstupné:50,00 CZK
Dětské vstupné:40,00 CZK