Lanový park Sloup v Čechách

GSM: +420 728 012 142
E-mail: info@lanoveaktivity.com
Web: http://lanoveparky.com

Adrenalinový zážitek pro dospělé i děti. Lanové překážky jsou umístěny ve výšce 5 až 9 metrů nad zemí.

Přijďte se podívat a užít si lezení v korunách stromů na různých lanových překážkách ve výšce 5 - 9 m nad zemí. Připraveny jsou dva okruhy vhodné jak pro děti tak pro dospělé, jednotlivce i skupiny, školní kolektivy či táborníky, zkrátka všechny kteří si chtějí vyzkoušet něco nevšedního a vzrušujícího a měří minimálně 130 cm.

Pro pohodlnější překonávání překážek doporučujeme pevnou sportovní obuv a sportovní oblečení. Ostatní potřebné vybavení je k zapůjčení.

Bližší informace, rezervace větších skupin a skupinové slevy na tel. +420 728 012 142 nebo info@lanoveaktivity.com

Červenec - Srpen všechny dny v týdnu 10:00 - 19:00
Otevírací doba v jiném termínu je po telefonické dohodě.