Jizerské hory

Počet 2 lůžkových: 4
Počet 3 lůžkových: 4
Počet 4 lůžkových: 3

společná koupelna TV ve společenské místnosti možnost vaření taneční parket parkoviště parkoviště pro autobusy
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze

Chata Espero se nachází v Rejdicích nedaleko Kořenova, na pomezí Jizerských hor a Krkonoš v nadmořské výšce 800 m.n.m.

Chata Espero je vhodná pro dětské a školní kolektivy, neziskové organizace, školení a větší skupiny.
V okolí chaty vede velké množství turistických a cyklistických tras, po kterých je jen kousek do srdce Jizerských hor či Krkonoš, nebo na rozhlednu Štěpánka.
Nedaleko jsou také Ski areály PIZÁR Paseky nad Jizerou a Rejdice. Chatu je možné navštívit celoročně, v každém ročním období má její okolí své kouzlo.

Otevřeno celoročně.

Vybavení podniku: parkoviště