Adventure park Špindlerův Mlýn – Yellow Point

Špindlerův Mlýn, 543 51

GSM: +420 731 160 152
E-mail: office@ypoint.cz
Web: www.yellow-point.cz/sportovni-aktivity/spindleruv-mlyn/adventure-park_35/, www.ypoint.cz, www.facebook.com/ypoint.cz

Za zábavou a trochou adrenalinu se můžete vydat do Adventure Parku (agentura Yellow Point), který najdete u řeky Labe při cestě z centra města směr lanová dráha Medvědín (modrá turistická trasa).
Adventure park je centrum zábavy pro děti a dospělé.
A na co všechno se můžete těšit?

- Obří houpačka
Zažijte přetížení, stav beztíže i volný pád. Objevte intenzivní zážitek plný adrenalinu pod dohledem zkušených instruktorů na jedné z nejvyšších houpaček v Evropě.

- Bungle trampolína
Vyzkoušejte si akrobatické prvky na bungee trampolíně. Po celou dobu jste jištěni bungee lanem, nemůžete tak vyskočit mimo trampolínu. Soustřeďte se pouze na váš výkon. Vydržíte celých 5 minut

- Lezecká síť
Pod dohledem zkušených instruktorů vylepšete svoji obratnost a motorické dovednosti. Síť je ideální úvod do lezení - dodá vám sebedůvěru pro náročnější výstupy.

- Kolíkový žebřík
Přijďte si vyzkoušet jaké je stavět si pod nohama vlastní žebřík a šplhat po něm vzhůru.

- Lukostřelba
Střelba sportovními luky na vzdálenost cca 10–20 m do standardních lukostřeleckých terčů.

- Lezecká stěna
Lezecká stěna je složena ze tří cest různých obtížností a dokáže nabídnout zábavu začátečníkům, kteří lezou poprvé, stejně tak jako lezcům, kteří už mají několik výstupů za sebou.

- Aquazorbing
Chůze po vodní hladině, vyzkoušejte přemety, otočky a triky, o kterých by se vám na souši ani nesnilo.

- Aquaroller
Chůze po vodní hladině ve válci, vyzkoušejte přemety, otočky a triky, o kterých by se vám na souši ani nesnilo.

- Artcentrum Puntík a dětské hřiště
Vaše děti budou nadšené. Pod dohledem instruktora si mohou vlastnoručně potisknout tričko nebo pomalovat hrneček či talíř.
Dále na vaše děti čeká zdarma mini ZIP LINE, boulderová stěna, houpačky a skluzavky.

- Terénní koloběžky
S veškerou nezbytnou výbavou se vydáte lanovkou na Medvědín, odkud vás pak čeká nevídaný sjezd, během kterého si vyzkoušíte jízdu jak po asfaltových, tak i lesních cestách zpět do centra Špindlerova Mlýna přes hřeben Medvědína.

Labská přehrada společně s hrází jsou kouzelným místem, které přímo lákají k nějaké aktivitě. Tak proč ji nevyzkoušet? Pod dohledem vyškolených instruktorů Agentury Yellow Point přejedete na laně nad řekou nebo slaníte 35 m po hrázi dolu.

Květen - Říjen --