Český ráj

GSM: +420 775 580 388
E-mail: info@sundiskfamily.cz
Web: www.sundiskfamily.cz

Lanové centrum SUNDISK family je od roku 2007 součástí outdoorového areálu Žlutá plovárna na Malé Skále. Svojí rozlohou a překážkami je největší podobnou atrakcí v Libereckém kraji. Lanové centrum stojí na břehu řeky Jizery, je postavené z 10m vysokých dřevěných kmenů a dalších konstrukcí, spojených ocelovými lany. Používáme výhradně certifikovaný materiál podléhající pravidelným revizím a vždy vás zde obsluhují proškolení profesionální instruktoři. Dodržujeme nejpřísnější bezpečnostní postupy.

Zážitek pro děti i dospělé, pro jednotlivce i skupiny
Naše lanové centrum nabízí 8 různých překážek na vysokých lanech. Lezení v pavoučí síti si oblíbily především děti.
Chcete poznat bezpečný adrenalinový zážitek?
Měříte mezi 150 – 240 centimetry a vážíte 25 – 130 kilogramů?

Kompletní program zahrnuje interaktivní hry na rozehřátí, první seznámení na nízkých lanech, instruktáž a nakonec samotná vysoká lana.

Programy v lanovém centru

• Dobrodružství v ráji
    Program trvající 2 až 3 hodiny. V průběhu projdete pestrou nabídkou atrakcí: zpočátku absolvujete rozcvičení formou týmových her, po něm následuje zahřátí na nízkých lanech. Poté, co vás naši instruktoři vyškolí v lezení, jištění a bezpečnosti pohybu ve výškách, následuje přesun do parku vysokých lan. Lanovým centrem procházíte postupně od nejjednodušších překážek až po ty nejnáročnější.

• 5 překážek
    Vyberte si sami pět překážek podle vašich zkušeností, schopností nebo věku. Instruktor vás obleče do celotělového úvazku, na všech překážkách vám radí, jak je překonat, a bezpečně vás jistí.

• 3 překážky
    Kratší variantou jsou vybrané tři překážky. Postup je stejný jako u 5. Překážky si opět volí sám návštěvník na základě doporučení instruktora.
Těšíme se na Vaši návštěvu!

Květen So - Ne 9:00 - 18:00
Červen - Září všechny dny v týdnu 9:00 - 18:00
Říjen So - Ne 9:00 - 18:00
Při tel. rezervaci je možné otevírací dobu v období červen-září prodloužit až do 22 hodin a v měsící květnu a říjnu až do 20 hodin. Ostatní měsíce po předchozí dohodě.