Ubytování Joudovna

Celková kapacita lůžek: 14
Celkový počet pokojů: 4
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa sauna dětské hřiště / dětský koutek parkoviště zvířata akceptována

Joudovna leží přímo v centru obce Bedřichov. V těsné blízkosti se nachází informační centrum, potraviny či pošta. Takřka za domem je Ski areál Malinovka.

Ubytovací kapacita

Objekt nabízí svým hostům ubytování ve čtyřech pokojích pro 2 a více osob s vlastním sociálním zařízením, TV, internetem a radiem na pokoji. K dispozici je také společenská místnost a společná kuchyňka, kde je možnost vaření.

Poskytované služby

Parkování u objektu, Wi-Fi v celém objektu, domácí mazlíčci povoleni, zahrada s grilem, stolní tenis, sauna, dětské hřiště - to vše v příjemném nekuřáckém prostředí.

Chata Joudovna

Chata Joudovna, autor: Chata Joudovna