Bobová dráha Janov nad Nisou

GSM: +420 607 160 652
E-mail: info@bobovadrahajizerky.cz
Web: www.bobovadrahajizerky.cz

Bobová dráha v Janově nad Nisou je skvělou atrakcí a vzrušujícím zážitkem pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Dráha měří 900 m a má celkem 22 zatáček na převýšení 78 m. Konstrukčně účelné vozíky s účinnou brzdou umožní každému zvolit optimální rychlost i styl jízdy. Pohodlné boby s gumovými kolečky jsou bezpečné a velmi lehce ovladatelné, takže jejich obsluhu zvládnou i malé děti.

Raritou bobové dráhy v Janově nad Nisou je karusel, ve kterém se bob otočí o 450 stupňů.

Ideální umístění, netradiční sportovní vyžití, skvělá samoobslužná gastronomie či třeba dětský koutek včetně nafukovací velké trampolíny pak z bobové dráhy činí zajímavý celoroční cíl rodinných nebo školních výletů.

Těšíme se na shledání s Vámi v Janově nad Nisou.

Ceník jízdného zde

Otevírací doba zde