Penzion ReBarbora

Počet 2 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 3
Počet vícelůžkových: 1

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV ve společenské místnosti WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa dětské hřiště / dětský koutek hřiště půjčovna kol půjčovna lyží parkoviště zvířata akceptována

Penzion ReBarbora se nachází v horní části obce Janov, na spojnici lyžařských středisek Severák a Bedřichov.

Nabízí Vám ubytování v horském penzionu s výhledem na Jizerské hory. Ubytování probíhá formou pronájmu celého objektu s vlastním stravováním a ubytovací kapacitou 19 osob. Horský penzion rodinného typu se nachází na ideálním místě, které spojuje zimní lyžařská střediska Severák a Bedřichov. Pronájem a ubytování v Hraběticích v Jizerských horách Vám umožní výborné podmínky pro zimní či letní pobyty s dětmi nebo partu Vašich přátel.

Penzion ReBarbora – ubytování

• v penzionu je celkem pět pokojů, dvou až pěti lůžkových s možností přistýlek
  • každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou
  • připojení k internetu Wi-Fi zdarma je samozřejmostí

Penzion ReBarbora - okolí, výlety:

Ubytování v penzionu je možné celoročně s možností pronájmu i na víkendy. Horský penzion je svou vynikající polohou „jako na dlani“ od rekreačních středisek v Jizerských horách, Bedřichov a Severák. Penzion se nachází v klidném prostředí bezprostředně v blízkosti lesa s vlastním pozemkem, který ocení zejména rodiny s dětmi.

Penzion ReBarbora, autor: Archiv penzionu ReBarbora

Penzion ReBarbora