Hotel Břízky****

Počet 3 lůžkových: 4
Počet apartmá: 2

Klasifikace: ****
pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi konferenční místnost zahrada, terasa vybavení pro školení tělocvična, fitness sauna dětské hřiště / dětský koutek hřiště půjčovna kol půjčovna lyží půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště zvířata akceptována bezbariérový přístup kreditní karty akceptovány trezor výtah
Doplňkové služby: snídaně praní, žehlení masáže, rehabilitace konferenční služby

Hotel Břízky se nachází v nejkrásnější části města Jablonec nad Nisou. Přímo před hotelem se rozprostírá velká vodní plocha jablonecké přehrady. Za hotelem stoupají zalesněné kopce Jizerských hor, které jsou ideální pro túry i běžky. V tichém a klidném prostředí našeho hotelu pak můžete relaxovat po tréninku či jiném sportovním výkonu.

Hotel Břízky nabízí ubytování ve 30 komfortně zařízených pokojích (61 lůžek). Na výběr jsou 1 až 3 lůžkové pokoje a apartmány. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, koupelnou s vlastním WC a televizorem. Celková kapacita hotelu je 61 ubytovaných hostů. Své cennosti si mohou hosté uložit v bezpečnostních schránkách, které jsou k dispozici zdarma u hotelové recepce. V prostorách hotelu můžete nalézt také dekorativní prvky z dílny našeho předního designéra skla pana Ronyho Plesla.

Nedílnou součástí hotelu Břízky je sportovní zázemí. K hotelu patří kryté sportoviště: moderní hala se čtyřmi kurty na tenis a dva kurty na Squash, dva profesionální badmintonové kurty a pro milovníky golfu je k dispozici indoor golf.

Necelý kilometr od hotelu Břízky se nachází běžecký areál Ski klubu Jablonec nad Nisou. Upravované závodní tratě jsou situované v lesních porostech v nadmořské výšce 600 metrů nad mořem. Areál je vybaven technickým zázemím pro pořádání všech druhů závodů. Běžecký okruh o délce 1,9 km je vybaven umělým osvětlením a zasněžováním. Areál je současně vstupem na turistické a sportovně-rekreační trasy Jizerských hor.

V blízkosti hotelu Břízky se nalézá také multifunkční krytá hala, která nabízí zázemí pro řadu sportů, jako je například basketbal, volejbal, florbal či halová kopaná. Naproti hale je krytý plavecký bazén, který nabízí osm 25 metrů dlouhých plaveckých drah. Plavecký bazén je vhodný nejen pro sport, ale i relaxaci.

Hotel Břízky je ideálním spojením pro Váš bussiness & sport.

Kongresové vybavení

Technické vybavení:
Služby: catering, květinová výzdoba
Kongresy: ano
Prostory pro akce: salonek, školící místnost, kongresový sál
Salonek - kapacita: 40
Školící místnost - kapacita: 40