Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Garni hotel Olympia***

Lužické hory a Žitavské hory

Bulharská 4 / 853
Česká Lípa, 470 01

Telefon: +420 487 823 800
E-mail: info@hotelolympia-cl.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 48
Přistýlky: 4
Celkový počet pokojů: 28
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, apartmá
Počet 1 lůžkových: 10
Počet 2 lůžkových: 13
Počet apartmá: 5

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi konferenční místnost zahrada, terasa vybavení pro školení půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována kreditní karty akceptovány trezor výtah
Doplňkové služby: snídaně praní, žehlení masáže, rehabilitace konferenční služby

Počet kurtů: 2
Druh kurtů: vnitřní

Počet drah: 5

Hotel Olympia se stoletou tradicí poskytuje kvalitní ubytování a další služby na hlavní třídě v živém centru města Česká Lípa, které se nachází v regionu Máchův kraj.

V historicky ceněných secesních domech z počátku 20. století vznikl po kompletní rekonstrukci (1993-1994 a 2000, 2002) moderní hotel, který stálým rozšiřováním nabízených služeb zvyšuje svůj komfort a atraktivitu pro zahraniční i domácí návštěvníky našeho města. Bezbariérový vstup do hotelu je z malého parku s fontánou v Bulharské ulici. Prostorná a přesto útulná vstupní hala s recepcí zaujme svou příjemnou barevností. Barvy ostatně hrají v hotelu velmi důležitou roli.

Hotel má celkovou kapacitu 52 lůžek. Na třech podlažích s výtahem se mohou hosté ubytovat ve 23 jedno- až třílůžkových pokojích a v pěti luxusních apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou/WC, telefonem, TV se satelitním příjmem a minibarem. Apartmány a některé pokoje mají vanu a bidet, několik pokojů/apartmánů disponují lodžií/terasou.

V přízemí hotelu se nachází hotelová restaurace, kde mohou hosté v příjemném prostředí ochutnat speciality domácí i mezinárodní kuchyně, dále je zde restaurace-pivnice, herna, rautový a malý salonek a kongresový sál.

Sportovní vyžití nabízí hotelové relax centrum (bowling, squash, finská sauna). Parking je možný zdarma na zabezpečeném hotelovém parkovišti - též pro 1-2 autobusy, nebo v hotelových garážích za úplatu.

Finská sauna: umožní relaxaci těla i ducha až deseti osobám. K dispozici je dále: odpočívárna s polohovatelnými lehátky, relaxační hudbou a aromaterapií, ochlazovací káď a sprchy tropický déšť.

Otevírací doba v sezóně : denně 14.00 - 22.00, v červenci pouze ve středu, pátek a v neděli, v srpnu zavřeno.


KONGRESY A ŠKOLENÍ
Pro školení, semináře, prezentace, ale i rodinné a jiné oslavy můžete využít dva salonky s denním osvětlením a kapacitou max. 30 osob. Občerstvení, teplá i studená jídla dle dohody. Promítací plátno, flip-chart k dispozici.

KONGRESOVÝ SÁL
Kongresový sál s kapacitou až 100 osob byl uveden do provozu v únoru 2004. Je atraktivní svým terasovým uspořádáním a příjemným prostředím s vynikající akustikou bez použití technických zařízení. Sál je plně klimatizovaný, bez přístupu denního světla. Variabilita uspořádání sezení a vybavení sálu moderní audio-vizuální a prezentační technikou umožňuje jeho mnohostranné využití počínaje pořádáním kongresů, seminářů, prezentací, firemních akcí atd. přes různé společenské a kulturní akce až po akce ryze soukromé - oslavy, svatby či večírky...

Ve spojení se službami poskytovanými hotelem (ubytování, stravování, parking a doplňkové služby) a nabídkou sportovně - relaxačního zázemí lze hotel Olympia zařadit mezi hotely typu business.


Kongresové vybavení

Technické vybavení:
Služby: catering, květinová výzdoba
Kongresy: ano
Prostory pro akce: salonek, salonek 2, kongresový sál
Salonek - kapacita: 30
Salonek 2 - kapacita: 30
Kongresový sál - kapacita: 100

Příloha

Fotogalerie

Hotel Olympia, autor: Hotel Olympia

Hotel Olympia

 
Hotel Olympia, autor: Hotel Olympia

Hotel Olympia

 
Hotel Olympia, autor: Hotel Olympia

Hotel Olympia

 
Hotel Olympia, autor: Hotel Olympia

Hotel Olympia

 
Suite Olympia, autor: Hotel Olympia

Suite Olympia

 
Hotel Olympia, autor: Hotel Olympia

Hotel Olympia

 
Hotel Olympia, autor: Hotel Olympia

Hotel Olympia

 
Hotel Olympia, autor: Hotel Olympia

Hotel Olympia

 
Hotel Olympia, autor: Hotel Olympia

Hotel Olympia

 
Hotel Olympia, autor: Hotel Olympia

Hotel Olympia

 
Hotel Olympia, autor: Hotel Olympia

Hotel Olympia

 
Hotel Olympia, autor: Hotel Olympia

Hotel Olympia

 
Hotel Olympia, autor: Hotel Olympia

Hotel Olympia

 
 
 
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load