Hotel Gendorf***

Počet 3 lůžkových: 7
Počet 4 lůžkových: 2

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti WiFi konferenční místnost zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket tělocvična, fitness sauna dětské hřiště / dětský koutek půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována bezbariérový přístup kreditní karty akceptovány trezor výtah
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze praní, žehlení masáže, rehabilitace konferenční služby

Hotel Gendorf nabízí příjemné a pohodlné ubytování v centru města Vrchlabí, které je právem nazýváno bránou do nejvyšších českých hor Krkonoš. Vzhledem ke své výhodné poloze se Vrchlabí stalo centrem cestovního ruchu a ubytovacích služeb ve střední části Krkonoš s rozsáhlými možnostmi kulturního, společenského a sportovního vyžití.

Hotel Gendorf byl otevřen v roce 2002 jako součást komplexu budov, kde najdete obchodní pasáž, banku, a mnoho služeb.

Jméno hotelu se váže na Kryštofa Gendorfa z Gendorfu, který byl nejvyšším královským rádcem, hutním mistrem a za jehož působení v této oblasti byla obec Vrchlabí povýšena na město. Dal vystavět kamenný kostel, faru, školu, renesanční zámek a zasloužil se o největší středověký rozmach města.

Hotel Gendorf nabízí:

• Krásné pokoje s koupelnou, WC a připojením k internetu, 1 pokoj a prostory v přízemí hotelu jsou bezbariérové.
  • Wellness s vířivkou, saunou a širokou nabídkou masáží
  • Dětskou herní zónu pro malé děti i teenagery
  • Širokou škálu sportovního vyžití a cvičení vedených profesionálními instruktory
  • Restauraci Mincovna se skvělou lokální i mezinárodní kuchyní
  • Konferenční prostory až pro 60 osob
  • Nově rekonstruovaný music club "Vykopanej pes" v objektu
  • Parkování u hotelu, nebo v podzemních garážích, parkování pro autobus
  • Snadná dostupnost do lyžařských středisek
  • Oblíbené obchody v blízkém okolí

Firemní akce

Hotel Gendorf je vhodný pro pořádání firemních akcí, školení, seminářů i kongresů. Ve spolupráci s outdoorovými agenturami Vám zde ušijí na míru i outdoorové a adrenalinové aktivity (jízda na čtyřkolkách, paintball, lukostřelba, sněžné skútry, terénní koloběžky, paragliding, tříkolky, rafting, lezení, nordic walking, horská kola, jízda na koni zorbing a jiné). Dále zajistí živou hudbu, zábavný program, průvodcovské služby atd. Hotel Gendorf nabízí tyto prostory a rozlohy: salonek 19,5m2, sál 54m2 a kongresový sál 65m2. Salonek a sál se dají propojit.

Kongresové vybavení

Technické vybavení:
Služby: catering, květinová výzdoba
Kongresy: ano
Prostory pro akce: salonek, sál, kongresový sál
Salonek - kapacita: 20
Sál - kapacita: 40