Jizerské hory

Počet 2 lůžkových: 2
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 1

společná koupelna TV ve společenské místnosti WiFi možnost vaření gril, ohniště parkoviště
Doplňkové služby:

Penzion Maxova bouda leží v obci Josefův Důl – Antonínov, v turistickém regionu Jizerské hory. Maxova bouda je snadno dostupná letním i v zimním období vlakem, autobusem nebo osobním autem.

Penzion Maxova bouda – ubytování:

Maxova bouda nabízí ubytování v pěti pokojích s celkovou kapacitou 15 lůžek a 4 přistýlky.

V přízemí jsou dva třílůžkové pokoje se společným sociálním zařízením umístěným v suterénu objektu,v prvním patře je dvouložnicový apartmán s vlastním sociálním zařízením a TV a dva pokoje,jeden dvoulůžkový a jeden třílůžkový, oba také s vlastním sociálním zařízením a TV.

Dále je v přízemí velká společná kuchyň s přilehlou jídelnou a společenskou místností. V celém objektu je wi-fi připojení k internetu.

Penzion je ideální pro rodinnou dovolenou, teambuilding, nebo školení. Stravování je možné také v okolních restauracích.

Penzion Maxova bouda – další nabídka:

V přízemí Maxovy boudy je společenská místnost s krbovými kamny, šipkami,televizí, DVD přehrávačem a wi-fi připojením k internetu. Děti tu najdou bezpočet společenských her. Na zahradě penzionu můžete příjemně posedět u ohniště, nebo můžete relaxovat na velké terase přímo na břehu Kamenice. Před penzionem je parkoviště zdarma pro sedm vozidel.

Penzion Maxova bouda – okolí:

Josefův Důl je jedním z turistických středisek Jizerských hor, které jsou výchozím místem pro letní i zimní turistiku.  Okolí Antonínova nabízí nespočet turistických cílů pro pěší turisty i cyklisty. V Josefově Dole začíná i končí 2 km dlouhá naučná stezka Jedlový důl  s vodopády, z nichž ten nejvyšší má 12 metrů. Cykloturisté a turisté  se mohou vydat na výlety po značených i neznačených trasách v blízkém i vzdálenějším okolí. Z turistických cílů stojí za pozornost přehrada Josefův Důl (2 km), rozhledny Bramberk (2 km), Slovanka (2 km) nebo Královka (4 km), rašeliniště Na Čihadle (4 km), protržená přehrada Bílá Desná (5 km).

Nejbližší lyžařský areál sa nachází jen několik set metrů od Maxovy boudy – jedná se o ski areál Bukovka, který nabízí tři vleky, druhou nejdelší sjezdovku Jizerských hor.. Na Bukovku od penzionu Maxova bouda snadno dojdete pěšky, pokud přesto zvolíte auto – vedle areálu jsou dvě velká parkoviště.

Největším ski areálem Jizerských hor je Tanvaldský Špičák, který leží 2 km od Antonínova. K dispozici je 5 vleků. Na Tanvaldský Špičák jezdí z Josefova Dolu skibus a vlak,jeho zastávka je 150metrů od Maxovy Boudy,cesta vlakem trvá 3 minuty a vystoupíte přímo před parkovištem u lyžařského areálu.Samozřejmě můžete použít i auto.

V lyžařském středisku Severák, vzdáleném 6 km, si užijí rodiny s dětmi – široké a bezpečné sjezdovky, včetně těch vysloveně dětských, škola lyžování. Stejně jako na Tanvaldský Špičák i na Severák jezdí z Josefova Dolu skibus. I tady zaparkujete zdarma.