Jizerské hory

Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 3

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV ve společenské místnosti WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa venkovní bazén sauna hřiště parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze

Ubytování M&M naleznete regionu Jizerské hory, v obci Karlov. Nachází se v zalesněném prostředí, na trase mezi Bedřichovem a Josefovým Dolem.

Ubytování M&M – vybavení:

M&M nabízí ubytování pro rodiny i celé skupiny, k dispozici jsou pokoje se dvěma, třemi či čtyřmi lůžky. Každý pokoj má vlastní příslušenství.

Společenská místnost je vybavena krbem, televizorem, videem, CD + DVD a satelitem. Nabízí též zapůjčení společenských her. Za poplatek možno využít saunu pro 3 osoby.

Ubytování M&M – stravování: vlastní

Ubytování M&M – okolí:

V okolí ubytování M&M je velké množství turistických tras a možnost výletů do Liberce (známá ZOO s bílými tygry, Botanická zahrada s moderními skleníky, Aquapark v zábavním centru Babylon, lanovka na Ještěd, krytý plavecký bazén) a Jablonce n. N. (Sklářské muzeum, plavecký bazén s tobogany, zimní stadion s bruslením pro veřejnost).