Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Ubytování M&M

Jizerské hory

Karlov 74
Josefův Důl, 468 44

GSM: +420 604 861 546
E-mail: mplusm@tiscali.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 16
Celkový počet pokojů: 5
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 3

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV ve společenské místnosti WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa venkovní bazén sauna hřiště parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze

Ubytování M&M naleznete regionu Jizerské hory, v obci Karlov. Nachází se v zalesněném prostředí, na trase mezi Bedřichovem a Josefovým Dolem.

Ubytování M&M – vybavení:

M&M nabízí ubytování pro rodiny i celé skupiny, k dispozici jsou pokoje se dvěma, třemi či čtyřmi lůžky. Každý pokoj má vlastní příslušenství.

Společenská místnost je vybavena krbem, televizorem, videem, CD + DVD a satelitem. Nabízí též zapůjčení společenských her. Za poplatek možno využít saunu pro 3 osoby.

Ubytování M&M – stravování: vlastní


Ubytování M&M – okolí:

V okolí ubytování M&M je velké množství turistických tras a možnost výletů do Liberce (známá ZOO s bílými tygry, Botanická zahrada s moderními skleníky, Aquapark v zábavním centru Babylon, lanovka na Ještěd, krytý plavecký bazén) a Jablonce n. N. (Sklářské muzeum, plavecký bazén s tobogany, zimní stadion s bruslením pro veřejnost).

Příloha

Fotogalerie

Ubytování M&M, autor: Martina Kubová

Ubytování M&M

 
Ubytování M&M, autor: Martina Kubová

Ubytování M&M

 
Ubytování M&M, autor: Martina Kubová

Ubytování M&M

 
Ubytování M&M, autor: Martina Kubová

Ubytování M&M

 
 
 
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load