Domov Harcov – výrobky z keramické dílny

GSM: +420 774 630 004
E-mail: domov-harcov@volny.cz
Web: www.domov-harcov.cz, jizerske-vyrobky.cz

Regionální produkt Jizerské hory – výrobky z keramické dílny.

Domov pro mentálně postižené v Liberci – Harcově o. p. s.

Chráněné dílny Domova Harcov byly založeny v roce 2005 jako jeden z projektů Domova pro mentálně postižené v Liberci – Harcově o.p.s., jehož cílem je poskytovat zaměstnání lidem s mentálním postižením. V současné době u nás pracuje 56 osob s mentálním nebo kombinovaným postižením.

Pracovní náplň je zaměřena na výrobu tradičních řemeslných výrobků z přírodních materiálů – košíkářských, keramických, textilních, knihařských a výrobků z ručního papíru.

Klienti se podílejí na celém procesu vzniku výrobku od přípravy materiálu přes samotnou výrobu, balení a prodej výrobků na tradičních trzích. Pracovní a sociální dovednosti klientů vedou k jejich sociálnímu začleňování do společnosti, nacházení smyslu a kvality života.

logo barevné, autor: MAS Frýdlantsko

logo barevné

Logo Harcov, autor: DH Liberec, o.p.s.

Logo Harcov