Tenisové kurty a sportovní centrum Bedřichov

Tenisové kurty Bedřichov

Jizerské hory

Bedřichov 830
Bedřichov, 468 12

GSM: +420 775 671 781
E-mail: tenisbedrichov@centrum.cz
Web: http://tenisove-kurty-bedrichov.webnode.cz

Počet kurtů: 4
Další možnosti: instruktor, parkoviště
Druh kurtů: venkovní

Tenisové kurty a sportovní areál se nacházejí přímo na stadionu v Bedřichově - v místě startu slavné Jizerské 50.

Tenisové kurty se nacházejí na Bedřichově v Jizerských horách, v prostoru startu Jizerské 50. K dispozici jsou čtyři kurty s antukovým povrchem. Ty jsou přístupné pro veřejnost, není třeba platit žádné členské poplatky.

Kurty jsou v provozu denně za příznivého počasí, přibližně od května do konce září. Je možno hrát i poměrně brzy po dešti. Na stav kurtů se můžete informovat u správce na tel. +420 775 671 781.

Parkování pro hráče tenisu je možné na centrálním parkovišti na Bedřichově nebo naproti stadionu na parkovišti Jizerské o.p.s.

Naučit se tenis, případně zdokonalit svoje schopnosti můžete po dohodě s trenérem. Nabízíme jak individuální, tak skupinový trénink.

Během celé sezóny organizujeme turnaje. Jak jednodenní a víkendové, tak i celosezónní turnaj "Bedřichovské eso". Přihlásit se může každý přímo na kurtech nebo u správce na telefoním čísle +420 775 671 781. Také pro Vás můžeme zorganizovat firemní akce.

Pokud nemáte vlastní vybavení, rádi Vám zapůjčíme tenisové rakety a míčky. Pro trénink jsou k dispozici koše na míčky.

Květen - Září Po - Pá 9:00 - 19:00
So - Ne 9:00 - 18:00