Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Skiservis Mára – škola běžeckého lyžování

Skiservis Mára – škola běžeckého lyžování, autor: archiv Skiservis Mára

Jizerské hory

Bedřichov – stadion
Bedřichov, 468 12

GSM: +420 775 671 781
E-mail: skiservismara@gmail.com
Web: www.skiservismara.com, https://mara-bobo.webnode.cz

Školu běžeckého lyžování nabízí Skiservis Mára přímo na stadionu v Bedřichově v místě startu Jizerské 50 a nově také na Jizerce na parkovišti Pod Bukovcem.

Individuální kurz

Chtěli by jste se zdokonalit v jízdě na běžkách? V klasice nebo bruslení? 

Pojďte s námi poladit techniku a naučte se běžkovat s menším úsilím. Věnovat se vám bude akreditovaný lyžařský instruktor s bohatými zkušenostmi. Na lekci budete jen vy, takže se vše přizpůsobí vašim přáním a požadavkům, což zaručuje maximální efektivitu tréninku. Kurz potrvá 1 hodinu, během níž si osvojíte spoustu praktických vychytávek, které vám nejen v závodě ušetří drahocenné vteřinky. 

Cena kurzu je 1 000 Kč/osoba. V případě více osob je cena + 600 Kč za každou další osobu navíc. Lekce probíhají na běžkařském stadionu v Bedřichově.


Skupinový víkendový kurz 

Naše skupinové kurzy jsou otevřené pro všechny výkonnostní kategorie. Nezáleží jestli jsi pokročilý nebo začínající lyžař, každý si zde najde to své. Lekci vede akreditovaný lyžařský instruktor na stadionu v Bedřichově. 

 Sobotní trénink klasiky probíhá od 14.00 hodin, nedělní skate začíná ve 14.00 hodin. Lekce trvá 1 hodinu s maximálním počtem šesti osob. Cena je 500 Kč/osoba. 

Příloha

Fotogalerie

Skiservis Mára – škola běžeckého lyžování, autor: archiv Skiservis Mára

Skiservis Mára – škola běžeckého lyžování

 
Skiservis Mára – škola běžeckého lyžování, autor: archiv Skiservis Mára

Skiservis Mára – škola běžeckého lyžování

 
Skiservis Mára, autor: archiv Skiservis Mára

Skiservis Mára

 
 
 
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load