Jizerské hory

GSM: +420 603 399 302
E-mail: info@activeguide.cz
Web: www.pensionartur.com

Přímo u penzionu Artur v obci Janov nad Nisou na Malém Semerinku Vás zdejší instruktoři mohou provézt vysokými lanovými aktivitami, zakončenými jízdou na lanovce nebo boulderingovou stěnou.

Školy, skupiny, rodiny, denně 9.00–18.00 hod.

Vysoké lanové dráhy v korunách stromů
Po cestě na vás čekají překážky v podobě visících klád, mostů, sítí a lanovek. Obtížnost programu se dá navolit tak, aby si přišli na své jak malé děti, tak i mládež a dospělí. Maximální bezpečnost je zajištěna našim certifikovaným materiálem a školenými instruktory.

Celkem 20 překážek lze doplnit Jakubovým žebříkem, lanovou věží i umělou stěnou.

Canyoning – zábavný potok
Při výstupu korytem potoka budete překonávat nejrůznější překážky
(lana, kameny, houpačky, lávky a mosty), přičemž máte možnost hledat drahokamy, zlato a šifrované tajenky, které vám odhalí ukrytý sladký poklad.

Nízké lanové aktivity
Zábava pro ty kdo se bojí výšek, či jako trénink na vysoká lana. Na 11 lanových aktivitách, umístěných těsně nad zemí zapojíte i mozkové závity.

Dotazy a objednávky skupinových programů: tel.: 603 399 302, e-mail: info@activeguide.cz

Květen - Říjen všechny dny v týdnu 9:00 - 18:00

Lanový pak Artur, autor: Activeguide