Ypsilon Golf Resort Liberec

Délka - ženy: 4834
PAR - muži: 72
PAR - ženy: 72
Vybavení: driving range, putting green, instruktor, pro shop, restaurace, občerstvení, restaurace, občerstvení

Ypsilon Golf Resort Liberec se nachází nedaleko Liberce, u přehradní nádrže Fojtka. V malebném prostředí jizerskohorského úbočí vyrostlo golfové hřiště s mistrovskými parametry.

18 jamek rozložených mezi lesnatými ostrůvky navrhl britský architekt golfových hřišť Keith Preston. Hřiště v nadmořské výšce 420 až 465 metrů přinese všem milovníkům golfu sportovní vyžití na profesionální úrovni. Areál hřiště se rozkládá na pozemcích s rozlohou 102 ha, z čehož 37 ha tvoří samotné hrací plochy.

Pro zpříjemnění času stráveného na golfovém hřišti je v klubovně restaurace s kapacitou 130 míst. Nechybí ani terasa s výhledem na hřiště a nedaleký Ještěd, bar a zimní zahrada pro klidnější povídání u dobrých jídel, která se podávají převážně česká. Na své si ale přijdou i milovníci mezinárodních specialit.