Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rafting Jizera Líšný

Lodě

Český ráj

Líšný
Líšný, 468 22

GSM: +420 605 532 085
E-mail: milan.masak@email.cz
Web: www.rafty-jizera.cz

Specializovaná půjčovna raftových člunů na Jizeře se sídlem v Líšném nad Malou Skálou.

Ahoj Vám všem, kteří máte rádi vodu nebo jednoduše chcete zkusit něco nového. Pokud máte smysl pro lehké dobrodružství a alespoň trochu "vlhkou" povahu, pak jste na správném místě! Raftíky na Jizeře se nám prohánějí již od roku 1995 a kromě půjčování raftů pro individuální zájemce je naši hlavní aktivitou nabídka organizovaného splouvání Jizery s instruktory pro skupiny dětí, mládeže, různých zájmových spolků, sportovních klubů až po firemní teambuilding.

Naše hlavní a vlastní rafťácká loděnice se nalézá v Líšném u náhonu, který vytéká z vodní elektrárny na levém břehu. Pěšinou na levém břehu náhonu od občerstvení Galerka Líšný, kolem vodácké ubytovny se po 60 metrech dostanete k nám (kolem čistírny odpadních vod). Parkování je možné zdarma u občerstvení Galerka Líšný. Vlaková stanice je pouze 5 minut od nás.

Líšný je obec ležící 1,5 km nad Malou Skálou s výhodnou polohou pro vyplutí. Velkým plusem Líšného je, že odsud plujete o 1,5 km delší trasu než při vyplutí z Malé Skály. Je tu větší klid, který nepřipomíná Václavák. :)


Školní pobyty

Jízda na raftových člunech po řece Jizeře může být zajímavým tipem na školní výlet. Tuto aktivitu provozujeme již 15.rokem. Pro nižší ročníky ZŠ je to ideální příprava a zkušenost pro pozdější vícedenní sjíždění větších řek v Česku a pro vyšší ročníky (i středních škol) příjemné zpestření školního výletu. Celou akci je možné uskutečnit v rámci jednodenního výletu. Podrobnější informace naleznete v příloze.

Příloha

Fotogalerie

raft

raft

 
cedule provozovny

cedule provozovny

 
Líšný základna 5

Líšný základna 5

 
Lodě

Lodě

 
raft 2

raft 2

 
 
 
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load