Elbikes.cz – Elektrokola Liberec

Liberec, 460 15

E-mail: info@elbikes.cz
Web: www.elbikes.cz

Půjčovnu elektrokol Elbikes najdete ve městě Liberec, pod Libereckou výšinou. Půjčovna kol Elbikes má v nabídce jak městská, tak horská elektrokola pro výlety do Jizerských a Lužických hor.

Půjčovna a prodej elektrokol v Liberci a Turnově.

Nabízí možnost testovací jízdy do 30 minut zdarma.

Vydejte se na některém z elektrokol značky Agogs, 4freetime či Whisper na výlet. Bez větší fyzické námahy poznávejte krásy Českého ráje, Jizerských a Lužických hor. Na výlet Vás zde mohou vybavit mapou i cyklistickou přilbou.

Půjčovna je otevřena od pondělí do pátku pouze po telefonické dohodě, v neděli lze elektrokola vracet také pouze po dohodě.

Elbikes – půjčovna elektrokol

Elbikes – půjčovna elektrokol