Apartmány Milenium

Celkový počet pokojů: 5
Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 5

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi možnost vaření zahrada, terasa dětské hřiště / dětský koutek půjčovna kol parkoviště parkoviště zvířata akceptována kreditní karty akceptovány trezor
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze

Apartmány Milenium nabízí ubytování v klidné části města Liberce, nedaleko jeho centra. Díky své poloze je toto ubytovací zařízení vhodné pro objevování krás města Liberce i pro výlety do známých turistických míst v Jizerských horách, jako je Rudolfov nebo Bedřichov.

Apartmány Milenium – ubytování:

Ubytování je řešeno jako komfortní apartmány, které jsou vybaveny kuchyní, televizí, připojením k internetu, koupelnou a WC. Celková kapacita ubytování je 16 lůžek. Objekt  je nekuřácký a každý apartmán má samostatný vchod. Od tramvajové zastávky je penzion vzdálen 2 minuty a k liberecké radnici je pouze 5 minut chůze.

Stravování:

V přízemí je denně od 11 do 23 hodin otevřena  restaurace Pizza Kaffe Milenium s dětským koutkem a letní terasou.

Další nabídka:

Půjčovna elektrokol Elbikes nabízí své služby nedaleko městského centra v restauraci Pizza Kaffe Milenium. Půjčovna kol Elbikes má v nabídce jak městská, tak horská elektrokola pro výlety do Jizerských a Lužických hor.

Ceník ubytování: https://www.ubytovani-liberec.com/nabidka-ubytovani/

Apartmány Milenium, autor: Apartmány Milenium