Domov Maxov – výrobky grafické dílny a svíčky ze včelího vosku

Domov Maxov Lučany nad Nisou, autor: Archiv Domov Maxov

Jizerské hory

Horní Maxov 181
Lučany nad Nisou, 468 71

Telefon: +420 483 300 718, +420 483 300 723
E-mail: info@domovmaxov.eu
Web: www.domovmaxov.eu, www.jizerske-vyrobky.cz

Regionální produkt Jizerské hory – svíčky ze včelího vosku a další výrobky.

Výrobky z ručního papíru, proutí a pedigu, tkalcovské výrobky, keramika, svíčky z včelího vosku z Horního Maxova

Domov Maxov
Sociálně terapeutické dílny Domova Maxov jsou ambulantní službou, jejímž posláním je podpora osob s mentálním postižením v získávání pracovních a sociálních dovedností, umožňující plnější začlenění do běžné společnosti a naplňování potřeby užitečnosti. Pracovní program má charakter zácviku v tradičních lidových řemeslech.

Klienti chráněných dílen Domova Maxov – mládež i dospělí s postižením – se mohou věnovat, mimo jiné, výtvarné práci v grafické dílně, kde vyrábějí přáníčka z ručního recyklovaného papíru a svíčky ze včelího vosku.

Ve všech dílnách klienti pracují s přírodními materiály a každý výrobek je originálem se stopou lidských rukou a osudů.

Kontakt:

Domov Maxov
Horní Maxov 181
468 71 Lučany nad Nisou
tel.: 483 300 718, 483 300 723
e-mail: vzdelavani@domovmaxov.eu, reditel@domovmaxov.eu
www.domovmaxov.eu

Možnost zakoupení:

• v dílnách Domova Maxov
  • na jarmarcích v regionu

Platnost certifikátu:

• 2017–2018