Hraniční přechod Jizerka - Orle

Jizerské hory

Kořenov , 468 49

Hraniční přechod na turistické stezce mezi Českou republikou a Polskem.

Hraniční přechod je určen pro pěší, cyklisty a lyžaře.

Upozornění Ministerstva zahraničí:

Občan ČR může cestovat do zemí Evropské unie na základě platného cestovního pasu nebo občanského průkazu. Nedoporučuje se však cestovat na občanský průkaz s odděleným rohem. Doklady by měly být platné minimálně po dobu plánovaného pobytu mimo území ČR.

Občanský průkaz slouží jako cestovní doklad pouze pro jeho držitele. Pokud tedy rodič cestuje pouze s občanským průkazem společně s dítětem, pak doporučujeme, aby dítě mělo vždy vlastní cestovní pas, a to i v případě, že dítě je zapsáno v občanském průkazu rodiče.

Duben - Září všechny dny v týdnu 6:00 - 20:00
Říjen - Březen všechny dny v týdnu 8:00 - 18:00