Bazén Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou, 466 02

E-mail: kancelar@bazenjbc.cz
Web: www.bazenjbc.cz, www.sportjablonec.cz

Typ zařízení: aquapark, krytý bazén
Vyžití: dětský bazén, vířivka, tobogán, vodní atrakce
Vybavení: kabiny, převlékárny, sprchy, WC, občerstvení, restaurace, občerstvení, restaurace, masáže, rehabilitace, plavecká škola, plavčík, sauna, pára, solárium
Možnosti sportovního vyžití: hřiště

Městský plavecký bazén s tobogány a dalšími atrakcemi slouží ke kondičnímu i rekreačnímu plavání.
Plavecký bazén s 8 drahami o délce 25 m využijí především vyznavači kondičního a sportovního plavání. Voda v plaveckém bazénu je regulována do 28°C. V pracovních dnech s výjimkou školních prázdnin je část bazénu využívána pro výuku plavecké školy a tréninky sportovců. Věnujte prosím pozornost rozpisu obsazení plaveckých drah, může Vám pomoci při plánování Vaší návštěvy.

Dětský bazén nabízí brouzdaliště, chrlič, vodní hřib a dětskou skluzavku KOBRA. Voda v tomto bazénu je chemicky ošetřovaná s ohledem na citlivou dětskou pokožku. Určen je výhradně dětem do 10-ti let. I zde probíhá plavecká výuka, během které může část dětského bazénku využívat plavecká škola.

Bazén atrakcí, neboli rekreační bazén, je společně se dvěma tobogány hlavním lákadlem pro návštěvníky našeho bazénu. Najdete zde vířivky, masážní lavici, vodní clonu a také dravou  řeku.Tobogány patří k oblíbeným atrakcím mezi návštěvníky. Nachází se zde pozvolnější žlutý tobogán s délkou 82 metrů a červený turbotobogán. Každá z vířivek pojme až šest osob a voda v nich je ohřívána na maximální hranici 32 °C.

Prodejní stánek: možnost zakoupení plaveckých pomůcek, plavek, drobné drogerie.

V objektu plaveckého bazénu můžete využít i následující služby: sauna, parní komory, masáže, solárium a  občerstvení.

Sluneční louka nabízí prostory k opalování, nerezový dětský bazén, volejbalové plážové kurty, prolézačky a stolní tenis.

Ceník a otevírací doba

Plavecký bazén Jablonec nad Nisou, autor: Archiv JKIC