Zlatnictví – Rostislav Rakušan

Smržovka, 468 51

GSM: +420 604 850 420
E-mail: info@nejlevnejsi-snubaky.cz
Web: www.maturitni-prsteny.cz, www.nejlevnejsi-snubaky.cz, www.jizerske-vyrobky.cz, https://www.facebook.com/prsteny/

Regionální produkt Jizerské hory – výroba snubních a maturitních prstenů.

Naši firmu jsme založili v roce 2006. Nabízíme svým zákazníkům prsteny na míru ze stříbra a zlata. Nejdříve jsme začali s výrobou maturitních prstenů a v současné době k nim přibyly výrobky pro jakoukoliv příležitost od absolventských prstenů po prsteny z lásky – k zásnubám, svatbě či k Valentýnovi. Mezi naše zakázky patří i výroba prstenů pro sportovní kluby, např. na památku výjimečného vítězství. Mimo jiné můžeme vyrobit i luxusní dárkové prsteny s vyrytým věnováním.

Každý prsten je originálem zpracovaným podle vlastních vzorů či na objednávku zákazníků, tedy pokud by nezaujal zákazníka výrobek z našich vzorů, zhotovíme prsten podle jeho vlastních návrhů a představ. Díky ruční výrobě, na které je naše firma založena, jsme schopni nabídnout vysokou kvalitu šperku.

Možnost zakoupení:

• vlastní prodejna v provozovně
  • e-shop na internetových stránkách
  • FANSHOP Bílých tygrů v Liberci

Na základě telefonické dohody.

prsteny z lásky, autor: Zlatnictví Rostislav Rakušan

prsteny z lásky