Dětský kapsář, autor: Archiv Helena Sibřinová

GSM: +420 737 866 505
E-mail: atelier.hs@seznam.cz
Web: https://www.facebook.com/KrasnyDomovSmrzovka/

Textil a textilní hračky, háčkované a pletené zboží, dekorace, věnce, svíčky, mýdla, čaje, keramika, voňavé dárky a cukrovinky.

Vyrábím vše, co potřebují miminka a jejich maminky. Výrobou dětského a kojeneckého textilu, bytového textilu a textilních hraček se zabývám již od roku 1995. Začala jsem šít pro úzký okruh známých a kamarádů, postupně jsem však svůj sortiment rozšířila o oblečení pro děti, kapsáře, bytový textil, oblečky pro panenky, dekorativní textilní předměty a modní doplňky.

Všechny návrhy a střihy si tvořím sama, jde tak o originální výrobky, kvalitně zpracované.
Všechny moje výrobky jsou zhotoveny z atestovaných materiálů a splňují veškeré zákonné požadavky. Zásadně preferuji české výrobce materiálů. Výrobky jsou pod značkou Ateliér HS.

Možnost zakoupení: ve Smržovce na náměstí T. G. Masaryka 23.
Zboží dodávám i do dětských obchodů (do 100 km od Smržovky).
Spolupracuji se ZŠ Smržovka a různými mateřskými centry, kde si mohou maminky mé výrobky objednat a zakoupit.

Leden - Prosinec Po - Pá 9:00 - 17:00

Dětský kapsář, autor: Archiv Helena Sibřinová

Dětský kapsář

Stánkový prodej při akci Prolínání - sen o Jizerských horách ve Smržovce, autor: Archiv Helena Sibřinová