Jizerské hory

Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 2
Počet 3 lůžkových: 2

společná koupelna TV na pokoji TV ve společenské místnosti WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa parkoviště
Doplňkové služby:

Chalupa Desná se nachází v údolí Bílá Desná v turistickém regionu Jizerské hory. Je ideálním místem pro vaši dovolenou a to jak v zimě, tak i v létě.

Chalupa Desná - vybavení:

Chalupa Desná s kapacitou 8 osob a možností  2 přistýlek je ideální pro 2 rodiny s dětmi. V přízemí je velká stylová světnice ( 42 m2) s otevřeným krbem. Je zde také plně vybavená kuchyň s rohovou lavicí, televizorem, kachlovými kamny, plynovým sporákem, elektrickou troubou, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, kávovarem, rychlovarnou konvicí, toustovačem, topinkovačem atd. Dále se v přízemí nachází sociální zařízení - WC, sprchový kout, umyvadlo. Zadní vchod vede na terasu s loukou a potokem, je zde možnost venkovního posezení u ohně nebo grilu. K dispozici je také pivní chlazení a pro volný čas stolní fotbal.

V prvním patře se nacházejí 4 ložnice: dvě ložnice s dvojlůžkem, jedna s dvoulůžkem a možnou plnohodnotnou přistýlkou a jedna s dvojlůžkem, plnohodnotnou přistýlkou a dětským koutkem s posezením a televizí.

Chalupa má centrální elektrické vytápění. Příjezdová cesta je udržovaná i v zimě, u chalupy je k dispozici vlastní parkoviště pro 4 auta.

Chalupa Desná - léto:

V letní sezóně Jizerské hory nabízejí možnosti jak pro pěší, tak pro cyklisty, díky husté síti kvalitně značených cest. Chata svou polohou nabízí možnosti výletů do širokého okolí Jizerských hor.

Chalupa Desná - zima:

V zimě okolí chalupy nabízí řadu možností lyžování: ski areály Tanvaldský Špičák, Harrachov, Rejdice, Paseky nad Jizerou a spousty menších vleků v místě a nejbližším okolí. Pro vyznavače běžeckého lyžování je zde nespočet kilometrů upravených tratí.